Popis izby

Ubytovanie je v príjemne zariadenom apartmáne rodinného domu so samostatným vchodom, ktoré je Vám k dispozícii celoročne. Ubytovanie je bezbariérové. Nachádza sa v ňom kompletne vybavená kuchyňa s plynovým šporákom, elektrickou rúrou, varnou kanvicou, mikrovlnou rúrou, hriankovačom, televízorom so satelitom. Príjemnú atmosféru večerného posedenia dopĺňa krb. V celom objekte môžete využívať bezplatné pripojenie na WIFI.


Počas zimného obdobie môžete využiť lyžiarsky vlek Bučník, ktorý je priamo v obci Polomka, v okolí sú ďalšie lyžiarske strediská – Mýto pod Ďumbierom, Chopok, Telgárt. Vo vedľajšej obci Závadka nad Hronom, vzdialená cca 5km, je krytá plaváreň so saunou s celoročnou prevádzkou. V letných mesiacoch okrem turistických vychádzok do okolia za návštevu stojí aj Lesnícky skanzen a Čiernohorská železnica v Čiernom Balogu, návšteva Bystrianskej jaskyne, Dobšinskej ľadovej jaskyne.

V apartmáne sú dve spálne, jedna je vybavená manželskou posteľou, samostatnou posteľou a poschodovou posteľou (spolu 5 lôžok). V druhej izbe sa nachádzajú 4 samostatné postele s možnosťou prístelku (spolu 5 lôžok). Celková kapacita ubytovania s prístelkami je max.10 osôb. Apartmán je vybavený priestrannou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. K dispozícii je odkladací priestor, v ktorom je umiestnená chladnička s mrazničkou.
Vo dvore je Vám k dispozícii štýlovo zariadené kryté posedenie, zabezpečené pre trávenie príjemných chvíľ aj v nepriaznivom počasí. Vo vonkajšom murovanom krbe Vám ponúkame možnosť pripraviť si grilované špeciality a alebo chutný guláš v kotlíku. Počas letného obdobia si môžete zahrať šípky, stolný tenis. Parkovanie je zabezpečené priamo v uzavretom dvore.